INFORMACE PRO PŘIJATÉ

Výsledky přijímacího řízení zveřejní CERMAT 15. 5. 2024. Přístupový kód k přihlášení do systému naleznete na své pozvánce k přijímacím zkouškám.

Gratulujeme Vám k přijetí ke studiu na naší škole. Postupujte prosím podle dalších kroků.

PŘIHLÁŠKA KE STUDIU DRUHÉHO CIZÍHO JAZYKA
Kromě angličtiny u nás budete studovat druhý cizí jazyk. Můžete si vybrat – němčina, ruština, španělština. Online přihlášku (odkaz na formulář najdete na této stránce v tabulce) prosím vyplňte, a to nejpozději do 31. května 2024.

STRAVA A UBYTOVÁNÍ
Pokud máte zájem o ubytování na našem domově mládeže, prosím vyplňte přihlášku, (první list), podepište a zašlete emailem nebo poštou, popř. doneste se zápisovým lístkem nebo vyplňte na studijním oddělení. Stejně tak, pokud se chcete stravovat ve školní jídelně – buď jen obědy, nebo celodenní strava (pro ubytované), vyplňte přihlášku ke stravování (první list), podepište a zašlete emailem nebo poštou, popř. doneste nebo vyplňte na studijním oddělení nejpozději do 31. května. Formuláře přihlášek, a to vč. smluvních podmínek, najdete v tabulce na konci této stránky nebo na sekretariátě školy.

ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA
Prosím vyplňte online formulář (viz přehled formulářů níže), a to nejpozději do 31. května. Uveďte v něm informace o zdravotní pojišťovně žáka, u které je/bude veden při nástupu do školy. Škola žáka přihlásí.

BUDEME V KONTAKTU
S dalšími informacemi k nástupu do školy se ozveme v červenci. Emailem  zašleme pozvánku k zahájení školního roku, zařazení do třídy prvního ročníku, variabilní symbol pro Vaše platby. Obdržíte také informace k adaptačnímu kurzu. Sledujte nás na instagramu, facebooku a aktualizované informace na webu. Zároveň Vám bude zasílán newsletter.

VAŠE DOTAZY A KONTAKTY PRO ZASÍLÁNÍ DOKUMENTŮ
S dotazy k přijímacím zkouškám se prosím obracejte na zástupce ředitele Ladislava Mokráše (mokras@sos-dcr.cz) nebo zastupující studijní referentku Martinu Konrádovou (konradova@sos-dcr.cz), popř. volejte na telefon 554 613 075 nebo 608 713 223. Děkujeme.
Adresa školy pro zasílání dokumentů: SOŠ dopravy a cestovního ruchu, Krnov; Revoluční 92, PSČ 794 01

Na tento kontakt prosím nahlaste jakékoli změny týkající se žáka nebo zákonného zástupce – např. změna bydliště, telefonický kontakt, změna studia.

AKTIVITA KDO TERMÍN FORMA FORMULÁŘ KONTAKT
vybrat druhý cizí jazyk všichni přijatí 31. května online formulář FORMULÁŘ M. Konrádová
nahlásit zdravotní pojišťovnu žáka všichni přijatí 31. května online formulář FORMULÁŘ M. Konrádová
přihlásit se k ubytování zájemci o ubytování 31. května osobně nebo poštou nebo emailem PŘIHLÁŠKA M. Konrádová