Dny otevřených dveří2020-10-03T10:26:55+02:00

DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Informace o naší škole a možnostech studia na ní nemusíte hledat jen v internetovém světě, ale můžete navštívit:

• dny otevřených dveří
  • školu individuálně
  • burzy a veletrhy středních škol

Pravidelně v prosinci a také v lednu jste zváni na dny otevřených dveří a na naši více než hodinovou prohlídku školy.

Do školy se můžete podívat i individuálně, a to po osobní dohodě se zástupcem ředitele Ladislavem Mokrášem, a kterýkoli z učitelů Vás rád školou provede i mimo termín dní otevřených dveří.

Vzhledem k tomu, že naši studenti jezdí do Krnova z celého Moravskoslezského, ale i Zlínského, Olomouckého či Jihomoravského kraje, najdete náš stánek na téměř dvou desítkách burz středních škol. Získáte na nich základní informace, můžete se zeptat na osobní zkušenosti našich žáků.

termíny dnů otevřených dveří
pátek 11. 12. 2020 14:00-18:00
sobota 12. 12. 2020 09:00-12:00
sobota 16. 1. 2021 09:00-12:00
kontakt – individuální prohlídka
burzy škol
Vzhledem k epidemiologické situaci jsou v letošním roce burzy zrušeny.

proč se přijít do školy podívat?

• získáte přesné informace o oborech, vyučovaných předmětech, požadavcích na studium, studijních praxích atp.
  • získáte informace o dalších možnostech – akcích, zájezdech, certifikátech, zkouškách atp.

• můžete se na cokoli osobně zeptat
  • prohlédnete si prostory a vybavení školy, vč. domova mládeže

• seznámíte se s částí pedagogického sboru
  • “ochutnáte” atmosféru školy