Přespolní běh

Dne 5.10.2010 proběhlo ve Vrbně pod Pradědem okresní kolo v přespolním běhu. Účastnila se pětičlenní družstva středních škol. Naše škola přihlásila do soutěže jedno družstvo dívek a družstvo chlapců. Počasí závodu příliš nepřálo, v tomto horském městě nás přivítalo nevlídné počasí, chladno a mrholení po celou dobu závodu.
Děvčata absolvovala trať dlouhou 3000m a hoši 5000m. Běželo se členitým terénem, většinou po louce na okruhu dlouhém 1000m. Pole startujících byla početná, zejména u hochů. Pro některá děvčata byl závod prvním svého druhu a umístila se ve druhé polovině startovního pole a jako družstvo obsadila děvčata 5. místo. Lépe si vedli hoši, tři se umístili ve druhé desítce a skončili celkově na 4. místě.
Školu reprezentovali:


Křižánková T., Bertele D., Tománková B. ( všechny 1.A ), Koryťáková M. ( 2.C ), Horut T.( 4.C ) Baričák J., Dvorský J. ( 2.C ), Bělohoubek I. (1.D )

Mgr. Lukášová Naďa

Partneři naší školy

 

Hrad Bouzov
Zámek Lednice