Krajská soutěž ve šplhu

V letošním roce se děvčatům naší školy opět podařilo probojovat do krajského finále ve šplhu. Soutěž probíhala dne 13. 2. 2019 ve Frýdku – Místku a organizovala ji SŠ řemesel.
Do kategorie děvčat středních škol se z okresních kol probojovalo 6 družstev. Za školu bojovaly vždy čtyři závodnice, přičemž do celkového umístění se započítávaly výsledky tří nejrychlejších. Protože naše nejzdatnější závodnice se omluvila, musela zbylá tři děvčata podat o to lepší výkon. A podařilo se. V silné konkurenci jsme získaly stříbrné medaile a naše Dominika Kyte obsadila čtvrté místo v soutěži jednotlivců. Za vzornou reprezentaci školy musíme poděkovat také Kateřině Malé a Barboře Havránkové. 

Věříme, že se nám podaří najít další šikovné závodnice a umístíme se v následujících letech ještě lépe.

Mgr. Velčovská Libuše

 

 

 

Partneři naší školy

 

Hrad Bouzov
Zámek Lednice