Florbal dívek

V pátek 30. listopadu se zúčastnily dívky naší školy florbalového turnaje na Gymnáziu v Krnově v rámci středoškolských her bruntálského okresu. Soutěže se zúčastnily čtyři družstva krnovských středních škol. Kromě naší školy se do soutěže přihlásila děvčata pedagogické a zdravotní školy a dvě družstva pořádajícího Gymnázia Krnov.
Tým tvořily hráčky prvního až třetího ročníku. Děvčata čekala vzájemná utkání s jednotlivými družstvy. Proti sehraným týmům z gymnázia neměla děvčata příliš moc šancí na vítězství i z toho důvodu, že se v takovém složení sešla poprvé. Oba zápasy dívky prohrály. Do posledního zápasu nastupovala děvčata s odhodláním zvítězit. Zpočátku se zápas vyvíjel pro naše děvčata velmi dobře, v úvodu se brzy ujala vedení, které vzápětí navýšila na rozdíl dvou branek, ale chybami v obraně se ještě do poločasu o vedení připravila. Druhý poločas už byl v režii dívek z pedagogické školy a našim dívkám nezbylo nic jiného, než se smířit i s třetí porážkou a celkově čtvrtým místem.

Školu reprezentovaly:
Jandelová Tereza, Smilovská Michaela – 2. C
Durnová Kristýna – 3. A
Strnadová Markéta, Kyte Dominica, Murová Marie – 3. B
Klimenková Denisa – 1. B
Kostková Kristýna, Včelná Aneta – 1.A

Mgr. Lukášová Naďa

 

Partneři naší školy

 

Hrad Bouzov
Zámek Lednice