Pišqworky 2018

V pátek 23. listopadu se na krnovském gymnáziu konal 11. ročník oblastního turnaje v pIšQworkách. Čtrnáct týmů z Krnova a okolí se sešlo ve 4 skupinách, aby mezi sebou našly ty nejlepší pIšQworkáře, kteří postupují do krajského turnaje. Do play-off postoupilo pouze 8  nejlepších týmů, z každé skupiny vždy první dva.
Prezence týmů proběhla nečekaně rychle a bez problémů a tak již v 9:00 mohl být souboj zahájen.
Naši školu reprezentovaly 2 týmy: Skeners s.r.o. ze třídy 2.C v čele se Štěpánem Bajgerem a  tým Abstinenti s.r.o., který vedla Kristýna Liavasová.  Tento tým byl složen ze studentů třetích ročníků.
Turnaj byl velice napínavý, postupu do play-off musely dokonce ve dvou skupinách z důvodu remízy rozhodnout až duely kapitánů. Jednalo se také o náš tým Abstinenti s.r.o. Duel náš kapitán nakonec prohrál, takže tým těsně nepostoupil.

Neúspěšnější z našich byl tým Skeners s.r.o., který se 2 výhrami ve skupině postoupil do play-off.
K tomuto výsledku jim gratulujeme.

Mgr. Jiří Švéda

 

Partneři naší školy

 

Hrad Bouzov
Zámek Lednice