Okresní kolo odbíjené dívek

Pořadatelem této soutěže byla SPgŠ a SZŠ Krnov a uskutečnila se ve středu 21. 11. 2018. V letošním roce se opět, jako v posledních letech, soutěže zúčastnilo pět velmi silných a vzácně vyrovnaných družstev. Byla to, kromě našich, také děvčata Gymnázia Krnov, SPgŠ a SZŠ Krnov, Všeobecného a sportovního gymnázia Bruntál a Gymnázia Rýmařov. Hrálo se systémem každý s každým, na dva vítězné sety, každý set se hrál do 20 bodů. Viděli jsme tedy deset velmi vyrovnaných utkání.
Naše děvčata sehrála nejvyrovnanější zápas s družstvem Všeobecného a sportovního gymnázia Bruntál. Právě s tímto družstvem jsme nakonec bojovaly o druhé místo v turnaji. Při rovnosti získaných bodů rozhodoval počet uhraných míčů. Pouze jediný míč nešťastně rozhodl o našem umístění na celkově třetím místě. Hra našich děvčat byla velmi pěkná, výkony děvčat obětavé.

Naši školu reprezentovala: Kateřina Mecová, Elena Dimitriu, Valerie Šebestová, Zuzana Štiglincová, Adéla Sobková, Pavlína Repková, Karolína Rečková, Nikola Zápalková a Kateřina Strouhalová.

Všem hráčkám patří pochvala za vzornou reprezentaci školy.

Mgr. L. Velčovská
učitelka TV

 

Partneři naší školy

 

Hrad Bouzov
Zámek Lednice