Prázdninový Erasmus+

Ve dnech 20. až 30. 8. 2018 jsme se zúčastnili projektu Erasmus+ Moving Togheter, který se konal na jihu Rumunska v městečku Mehadia. S námi se projektu zúčastnili ještě Slováci, Rumuni a pár Maďarů.
Během týdne jsme hráli různé hry, které vyžadovaly schopnost komunikovat v angličtině. Myslím, že jsme se všichni v angličtině zvládli domluvit. Kromě společných aktivit jsme měli také výlet do městečka Baile Herculane. Ti, kteří chtěli, mohli navštívit aquapark. Zbytek strávil den právě v tomto městečku. Každá země během týdne musela představit svou zemi před ostatními. Tato prezentace byla spojena s ochutnávkou jídel, které jsou typické právě pro danou zemi. A co by to bylo samozřejmě za pobyt, kdyby se nekonala aspoň nějaká párty (a že jich bylo požehnaně).
Všichni jsme si celý pobyt hodně užili a navázali jsme nová přátelství, takže pro nás bylo loučení hodně obtížné. Dokonce i pár slziček ukáplo.

Tento projekt doporučuji všem, kteří se chtějí zdokonalit v angličtině, získat zajímavé zkušenosti a najít si nové přátelé.

Podívejte se, jak jsme si to užili

Karin Schaffartziková, 2.A

 

Kategorie: 

Partneři naší školy

 

Hrad Bouzov
Zámek Lednice