Okrskové kolo ve florbale chlapců

V úterý 12. prosince 2017 Střední škola automobilní v Krnově pořádala okrskové kole ve florbale. Tradičně se účastnil i tým kluků naší školy.
Jmenovitě: Martin Glubiš – 3. A, Nicolas Szotkowski, Vít Krhut, Tomáš Pácl a Vojtěch Hořínek – všichni z 3. C, Lukáš Morawiec – 3. B, Lukáš Mayer a Nikolas Iliadis – oba z 2. B, Ondřej Pětroš – 2. A, Jakubové Kylnar a Choma – oba z 1. B a Daniel Bušos – 1. A.
Vzhledem k počtu účastníků (pět týmů) se turnaj hrál systémem každý s každým.
V prvním kole jsme se střetli se SPgŠ a SZŠ. Utekl nám začátek a nakonec výsledek 0:4 byl ještě příznivý. V dalších dvou zápasech jsme se potkali s týmy SŠP Krnov a domácích SŠA Krnov. V obou případech jsme dali první gól, ale vedení jsme neudrželi. V posledním zápase jsme narazili na vítěze turnaje – krnovské gymnázium, i toto utkání jsme nedotáhli do vítězného konce.
Příslibem do dalších ročníků je fakt, že k nejlepším v našem týmu patřili mladší žáci prvních a druhých ročníků. I ostatním nelze vytknout snahu, přestože nikdo není aktivním hráčem florbalu, což neplatí pro ostatní členy účastnických týmů.

Všem studentům patří poděkování za reprezentaci Střední odborné školy dopravy a cestovního ruchu v Krnově!

Mgr. Tomáš Mierva

Partneři naší školy

 

Hrad Bouzov
Zámek Lednice