Basketbal dívek

Ve středu 2. listopadu proběhlo okresní finále v basketbale dívek mladší kategorie, to znamená, že soutěže se mohla zúčastnit pouze děvčata narozená v letech 1999 – 2001. I proto se z tohoto důvodu  zúčastnila jen 3 družstva dvou krnovských  středních škol, jmenovitě SPgŠ a SZŠ Krnov, která do soutěže přihlásila dvě družstva, a SOŠ DCR Krnov.
Děvčata sehrála dva zápasy, v prvním přesvědčivě porazila B-družstvo pedagogické školy, když se nejvíce prosazovala Denisa Kovalová a Lucie Bendíková, které nastřílely větší počet košů z celkového skóre. Do druhého zápasu nastupovala děvčata jako mírný favorit, ale hra soupeřek je zaskočila, především bojovnost jejich klíčové hráčky a tak soupeřky našim děvčatům ve skóre odskočily a i když se děvčata v druhé půli zlepšila, nedokázala zápas otočit ve svůj prospěch.
Celkově si děvčata odnesla druhé místo a postup do krajského finále jim tak utekl.

Naší školu reprezentovala:
Kovalová Denisa, Pánková Veronika – 1. C
Bendíková Lucie, Borská Jolana – 2. C
Vidermannová Sabina, Seibertová Natálie – 2. B

Mgr. Lukášová Naďa
vedoucí družstva

Partneři naší školy

 

Hrad Bouzov
Zámek Lednice