Okresní kolo soutěže družstev ve stolním tenisu 2016

Okresní soutěž ve stolním tenisu proběhla dne 18. 10. 2016 a organizátorem soutěže byla SPgŠ a SZŠ Krnov.
V soutěži dívek bojovala mezi sebou 4 družstva. Naši školu reprezentovala družstva dvě. Družstvo A tvořila děvčata 1. ročníku, družstvo B děvčata 3. a 4. ročníku. Jejich soupeřkami byla děvčata SPgŠ a SZŠ Krnov, která nakonec soutěž vyhrála, a děvčata SPŠ a OA Bruntál. Velkou pochvalu v družstvu děvčat 1. ročníku naší školy si zaslouží za svůj výkon Vanesa Vuová. Celkově se družstvo A děvčat naší školy umístilo na třetím místě, družstvo B na místě čtvrtém.
Naši školu reprezentovala: Vanesa Vuová, Daniela Galařová , Klaudie Kudělová a Alexandra Hepperová.

V letošním roce se soutěže chlapců zúčastnilo nejvíce družstev v historii, celkem deset. Tato družstva byla nalosována do dvou skupin, vítězové jednotlivých skupin pak bojovali o celkové prvenství v soutěži. Druzí ve skupinách bojovali o místo třetí. Naši školu, tak jako u děvčat, reprezentovala dvě družstva. Přestože bylo každé družstvo v jiné skupině, nepodařilo se ani jednomu z nich dostat do bojů o medailové umístění.
Naši školu reprezentoval: Tomáš Pácl, Dominik Sicha, Libor Janošec, Vít Krhut, Tomáš Koryčan, Tomáš Král, Martin Glejtek a Martin Glubiš.

Za vzornou reprezentaci a bojovnost všem žákům děkujeme.

Mgr. L. Velčovská
Uč. TV

Partneři naší školy

 

Hrad Bouzov
Zámek Lednice