Florbal dívek

V pondělí 30. listopadu proběhlo okresní kolo ve florbalu dívek středních škol. Za účasti čtyř krnovských škol (Gymnázium Krnov I. a II., SPgŠ a SZŠ Krnov, SOŠ DCR Krnov) se děvčata utkala ve vzájemných utkáních.
Naše děvčata v prvním zápase jednoznačně porazila dívky pedagogické a zdravotní školy vysoko 7:0. Do druhého zápasu nastupovala děvčata s respektem, neboť soupeřem jim bylo družstvo dívek gymnázia, sestavené z aktivně hrajících florbalistek a prohrála 0:7.
V touze za dobrým umístěním nastoupily dívky proti druhému družstvu gymnázia, také složeného z florbalistek, ale mladší kategorie, s odhodláním uhrát co nejlepší výsledek. A to se děvčatům podařilo, v prvním poločase vstřelily dívky tři góly a i přes velký nápor ve druhém poločase nedovolily soupeřkám vstřelit žádnou branku a zvítězily 3:1.
Celkově si tedy družstvo vybojovalo s dvěma vítězstvími a jednou porážkou celkové 2. místo. Všem děvčatům, která nás reprezentovala, gratulujeme.