Mezinárodní projekt To Go International

Dne 15.-18. června 2015 se v Praze uskutečnilo přípravné setkání pro mezinárodní projekt „ To Go International“ (zkráceně TOGI), který je organizován v rámci programu Evropské unie Erasmus plus. Setkání se zúčastnili zástupci České republiky, Itálie a Rumunska. Naši školu reprezentovala společně se mnou studentka třídy 3.B Andrea Šimaňoková.
Projekt TOGI je určen mladým lidem ve věku 16-22 let a jeho cílem je informovat účastníky o možnostech mezinárodní spolupráce, občanství EU a vedení mezinárodních projektů. Dále si projekt klade za cíl připravit účastníky pro lepší uplatnění na trhu práce, například nácvikem pracovních pohovorů v anglickém jazyce a možností zlepšit si znalost anglického jazyka při komunikaci se zahraničními účastníky během projektu.
Samotný projekt proběhne v Praze 2. – 11. září 2015 a účastnit se ho budou tyto země: Česká republika, Itálie, Rumunsko a Itálie. Každá země bude zastoupena vedoucím a čtyřmi mladými účastníky.
Všichni věříme, že se projekt vydaří a účastníci získají nejen bohaté znalosti a dovednosti, ale také mnoho zahraničních přátel.

Mgr. Hana Prostějovská

Kategorie: 

Partneři naší školy

 

Hrad Bouzov
Zámek Lednice