Konverzační soutěž v anglickém jazyce

Předvánoční čas využilo 30 studentů naší školy k předvedení svých dovedností komunikovat anglicky. V úterý 17. prosince 2013 se totiž konala, stejně jako každý rok, konverzační soutěž v anglickém jazyce. Ta měla dvě části. V první – společné části – museli studenti zvládnout poslechový test, který nebyl právě jednoduchý. Všichni si ale s testem poradili docela dobře. Druhou částí byla komunikace – samostatný projev na dané téma a rozhovor se členy komise. Výkony soutěžících byly příjemným překvapením, úroveň jejich znalostí a komunikačních schopností byla na vysoké úrovni, takže nebylo jednoduché určit vítěze.
Nejlepší komunikační schopnosti měly a první 3 místa nakonec obsadily tyto studentky: Nikola Nedorostková z 3. A, Tereza Bystroňová z 3. B a Drahoslava Máchová z 2. A. První dvě studentky budou naší školu reprezentovat v okresním kole, které se uskuteční v únoru. 
Přejeme jim hodně úspěchů.

Mgr. Alena Veverková

Partneři naší školy

 

Hrad Bouzov
Zámek Lednice