Okresní kolo Poháru AŠSK ČR ve šplhu

Soutěž proběhla dne 11. 12. 2013 v tělocvičně SPgŠ a SZŠ Krnov. Závodily základní i střední školy okresu Bruntál, každou z nich reprezentovalo čtyřčlenné družstvo, tři nejlepší byli bodováni. Účast v družstvu děvčat naší školy si vybojovala: Václavíková Kristýna, Floriánová Marie, Dratnalová Tereza a Janečková Tereza. Celkově obsadila děvčata tohoto družstva       1. místo  a postoupila tedy do krajské soutěže. Oproti loňsku postoupila vzhůru o jednu příčku v soutěži jednotlivců Kristýna Václavíková a umístila se na druhém místě. Její nejlepší čas 4,15 byl také celkově druhým nejlepším časem. Na třetí příčku v jednotlivcích se probojovala Marie Floriánová.
V kategorii hochů reprezentovali naši školu tři hoši:  Motl Filip, Chovanec David a Kamenár Jakub.  Součet dvou nejlepších časů měl z našich studentů Chovanec David.  Vezmeme-li v úvahu, že hoši šplhají na laně bez přírazu - pomoci nohou, málokterý student naší školy tuto obtížnou disciplínu zvládne. Celkově se družstvo chlapců umístilo na čtvrtém místě.

Věříme, že děvčata budou naši školu v krajské soutěži reprezentovat úspěšně.

Mgr. Velčovská L.

Partneři naší školy

 

Hrad Bouzov
Zámek Lednice