Florbalová klání našich děvčat a chlapců

Letošní kolo (26. listopadu 2013) okrskového turnaje středních škol ve florbale se naší škole vydařil! Přestože naše škola neměla na výběr kluky, co hrají florbal závodně, i tak se poskládal tým, který dokázal konkurovat ostatním školám, které ve svých řadách měli kluky, co hrají první florbalovou ligu. Tímto bych chtěl poděkovat naší škole a všem klukům, kteří se zúčastnili a pomohli vybojovat třetí místo. K postupu chyběla jediná výhra. Rád bych vyzvednul nejlepšího hráče našeho týmu a myslím, že i turnaje, gólmana Tomáše Sobola (2.B). Dále školu reprezentovali Tomáš Plavec (2.B), Petr Kavan (2.B), Filip Motl (3.B), Radovan Škuta (3.B), Adam Rumian (3.B), Adrian Le (3.C), Jiří Durec (4.B), Jakub Buranyč (4.B), Pavel Stanovský (4.B), Ivan Bělohoubek (4.D) a dva střelci gólů Jan Okřina (2.C) a Marek Chalupa (4.B).

Marek Chalupa, 4.B

O týden později 5. prosince 2013 se svého florbalového okresního kola účastnila také děvčata z naší Střední odborné školy cestovního ruchu a dopravy. V konkurenci dalších tří středních škol z okresu se jim nepodařilo vyhrát žádné utkání. Přesto děvčata podala statečný výkon i proti týmům, za které hrály holky se zkušenostmi z mnoha florbalových zápasů a lig. Pochvalu si tedy zaslouží Andrea Vrchovská (1.A), Dominika Petkovská (1.B), Kateřina Špačková  (2.B), Kristýna Václavíková (2.B), Hana Jemelková (2.C), Barbora Tománková (4.A), Tereza Maiselová  (4.B), Klára Gróffová (4.C) a Tereza Satková (4.C). Všem florbalistkám a florbalistům děkujeme za reprezentaci školy.

Mgr. Tomáš Mierva

Partneři naší školy

 

Hrad Bouzov
Zámek Lednice