Okresní kolo odbíjené dívek

Pořadatelem byla SOŠ Bruntál a soutěž se uskutečnila ve čtvrtek 21.11. 2013. Protože se zúčastnilo sedm družstev, po rozlosování se o finále hrálo ve dvou tělocvičnách. Naše děvčata byla nalosována ve skupině, kde se utkaly pouze tři školy. První zápas hrála děvčata s poměrně silným soupeřem, Všeobecným a sportovním gymnáziem Bruntál. Utkání se hrálo na dva vítězné sety, pouze do patnácti bodů. Průběh setů byl tedy poměrně rychlý a naše děvčata bohužel oba sety těsně prohrála. Druhý zápas proti nám odehrála Soukromá střední odborná škola PRIMA Rýmařov. Tento zápas naše děvčata jasně vyhrála.
Celkově tedy dívky skončily na čtvrtém místě.
Finále nám letos uteklo, snad se do něj opět probojujeme příští rok.

Za naši školu bojovala:
Natálie Michalková
Ivana Rautenkrancová
Valerie Jurásková
Tereza Kopfová
Dominika Purzitidisová
Petra Gavlasová
Anna Malá
Hana Jemelková
Alexandra Hepperová

Všem hráčkám patří pochvala za vzornou reprezentaci školy.

Mgr. L.Velčovská
uč.TV

Partneři naší školy

 

Hrad Bouzov
Zámek Lednice