Krajská soutěž ve stolním tenise

Krajská soutěž  probíhala 6.11.2013 v herně stolního tenisu v Opavě.
Soutěže dívek i chlapců se zúčastnilo po pěti družstvech. V soutěži dívek byla družstva jednotlivých škol rozlosována do dvou skupin, naše děvčata byla ve skupině dvou družstev.
O vítězství ve skupině hrály s opavským gymnáziem. Tento zápas dívky vyhrály v poměru 3:1. Měly tedy možnost se utkat o celkové prvenství v soutěži. Tento zápas byl velmi vyrovnaný, družstvo Gymnázia Frýdlandtu nad Ostravicí zastupovala dvě děvčata, která stolní tenis hrají závodně.  Naše děvčata bohužel prohrála, přesto jim neuniklo celkově pěkné druhé místo v soutěži.
Naši školu reprezentovala Kopfová Tereza, Kubisová Andrea, Hlinková Karin.

Mgr. Velčovská Liba
Uč. TV

Partneři naší školy

 

Hrad Bouzov
Zámek Lednice