Vánoční bazar

 

Tradicí se stalo konání Vánočního bazaru, jehož účelem je získání finančních prostředků pro sdružení Šance, které pomáhá zpříjemnit pobyt hemato-onkologicky nemocným dětem ve Fakultní nemocnici v Olomouci. Náplní toho letošního byl prodej cukroví, chlebíčků, vánočního punče a také maličkostí, které studenti donesli, aby podpořili naši sbírku. Dalším bodem programu byly prezentace, a to nejen studentů naší školy, ale i bývalých absolventů, kteří přišli představit svou novou školu.

Na programu bylo šest prezentací:

  • Baťova univerzita ve Zlíně (M. Kříž)
  • Vědomostní kvíz (K. Vilímková, K. Šišovská)
  • Srovnání českého školství s anglickým (A. Kubisová)
  • Tomáš Baťa (Magdaléna  Véberová)
  • Velikonoční ostrovy a Tubbatha (I. Burešová, J.Konderlová)
  • Praxe na letištích (M. Holčáková)
  • Univerzita obrany (četař Slézat)
  • 7 divů světa (T. Bystroňová, M. Zorychtová)

Probíhala také soutěž tříd o nejlépe sladěný kolektiv a vědomostní kvíz. Absolutním vítězem se stala třída 2.A .
Tímto všem děkujeme za podporu a účast. Přejeme krásné prožití vánočních svátků a spoustu splněných přání v roce 2013.

kolektiv 4.B

Partneři naší školy

 

Hrad Bouzov
Zámek Lednice