Olympiáda v anglickém jazyce

Studenti naší školy rádi soutěží nejen v dovednostech, ale chtějí se pochlubit i svými jazykovými znalostmi. Takže i letos se konala konverzační soutěž v anglickém jazyce. Soutěž, která proběhla ve čtvrtek 12. ledna,  měla dvě části. V první části to byl poslech s porozuměním a ve druhé části studenti konverzovali na jedno ze zadaných témat. Letos se soutěže zúčastnilo 16 studentů 1. - 3. ročníků a komise tvořená vyučujícími anglického jazyka měla těžkou úlohu - vybrat ty nejlepší. Úkol to byl náročný, protože všichni předvedli výborné výkony. Vítězkou se stala studentka prvního ročníku Beáta Davidová, na 2. místě byla Tereza Vaňková z druhého ročníku a o 3. místo se dělí Nikola Nedorostková z prvního ročníku a Filip Rabinský z třetího ročníku. První dvě studentky postupují do okresního kola, které se bude konat v únoru, a my jim přejeme hodně štěstí.

Partneři naší školy

 

Hrad Bouzov
Zámek Lednice