Volejbal dívek 2011

Konečně se nám to podařilo!
Již několik let  družstva dívek -volejbalistek naší školy usilují o postup do krajského kola. Posledních pět let jsme vždy skončily těsně druhé. Letos se konečně naše snaha naplnila.
Ve středu 23.11.2011 se konala v tělocvičně SPgŠ a SZŠ Krnov okresní volejbalová soutěž dívek středních škol. Mnoho škol se soutěže vůbec nezúčastnilo, protože účast byla věkově podmíněna – nejstarší ročníky narození 1995 a mladší.
Dvě družstva z Vrbna pod Pradědem naše děvčata  s přehledem porazila ve dvou setech. Nejtěžší bylo utkání s dívkami SPgŠ a SZŠ . Rozhodovalo se  až ve třetím setu a ten se nám podařilo vyhrát. Náš každoročně největší rival, družstvo Gymnazia Krnov,  letos k turnaji vůbec nenastoupil.
Naši školu vzorně reprezentovala : Ivana Rautenkrancová, Michaela Štěpánková, Tereza Satková, Kateřina Jarcová, Nikola Pospíšilová, Klára Chudějová, Natálie Michálková a Michaela Supíková.
Čeká nás tedy období poctivé přípravy, abychom na jaře v krajské soutěži obstály.

Mgr. L. Velčovská

Partneři naší školy

 

Hrad Bouzov
Zámek Lednice