Okresní kolo soutěže družstev ve stolním tenisu

Organizátorem soutěže byla SPgŠ a SZŠ Krnov a utkání probíhala 19. 10. 2011.
Soutěže dívek  se zúčastnila pouze 3 družstva. První zápas našich děvčat byl velmi náročný, protože soupeřkami byla děvčata Základní školy Vrbno pod Pradědem. Obě klíčové hráčky soupeřek hrají stolní tenis závodně na pozicích do 10. místa v ČR ve své kategorii. Proto děvčata téměř neměla šanci na úspěch a zápas také prohrála. Teprve druhý zápas s děvčaty SPgŠ a SZŠ byl vyrovnaným bojem. Naše děvčata vyhrála dvě dvouhry i čtyřhru a celkově se tedy umístila na pěkném druhém místě. Naši školu reprezentovala: Packová Veronika, Kubisová Andrea, Seidlerová Nikola a Michálková Natálie.
Hoši měli pozici složitější, protože bojovali v konkurenci osmi družstev. Ta byla rozdělena na dvě skupiny. Naši chlapci utrpěli ve skupině dvě porážky a jednou se jim podařilo jasně zvítězit. V závěrečných utkáních o celkové pořadí už mohli bojovat pouze o páté místo. Tento zápas s družstvem SPgŠ a SZŠ se jim bohužel nepodařilo vyhrát, takže skončili  celkově na šestém místě. Naši školu reprezentovali: Hrtan Filip, Novák Zdeněk a Buranyč Jakub.
Protože se v letošním roce mohli soutěže zúčastnit pouze studenti narozeni v roce 1995 a mladší, je umístění našich žáků velmi pěkné.

Mgr. Velčovská L.

Partneři naší školy

 

Hrad Bouzov
Zámek Lednice