Výsledky Corny středoškolského atletického poháru

Okresní soutěž v atletice proběhla 22. 9. 2011 na atletickém stadionu v Krnově.

Mezi děvčaty o umístění bojovalo 6 družstev, přičemž naše dívky obsadily celkové 3. místo za SPgŠ a SZŠ Krnov a Gymnáziem Vrbno p. Pradědem. V porovnání s loňským rokem se děvčata o jedno místo zlepšila. Nejhodnotnějšího výkonu s počtem 588 bodů dosáhla Michaela Rajská za výkon 147 cm ve skoku do výšky. Druhý nejhodnotnější výkon předvedla Tereza Sochorková v běhu na 60 m za 9,3 s - počet bodů 435 a Teichmanová Martina za stejný výkon. Dále naši školu reprezentovala tato děvčata: Groffová Klára, Zábojová Sandra, Krišicová Magda, Wernerová Veronika, Seroiszková Nikol, Langová Veronika, Satková Tereza, Tománková Barbora a Burdová Adéla.

Mezi chlapci soutěžilo 8 družstev středních škol okresu Bruntál. Přestože hoši dosáhli v součtu vysokého počtu bodů, obsadili celkově pouze na páté místo. Nejlepšího výkonu z naší školy dosáhl Lukáš Orel ve vrhu koulí výkonem 12,52 m -  zisk 638 bodů. Další nejlepší výkon předvedl Rumian Adam ve skoku vysokém výkonem 173 cm a ziskem 569 bodů. Dále reprezentovali naši školu tito hoši: Holík Lukáš, Dvorský Jiří, Kosteas Andreas, Záruba Tomáš, Bělohoubek Ivan, Burda Martin, Stanovský Pavel, Le Adrian, Okřina Jan.

 
 

Doufáme, že v příštím roce na stupeň vítězů dosáhnou také chlapci a děvčata postoupí alespoň o stupínek výš.

Mgr. Velčovská L.

 

 

 

 

 

Partneři naší školy

 

Hrad Bouzov
Zámek Lednice