Jazyk

Senior 5

Každý návštěvník by opravdu chtěl získat opravdovou léčbu pupínek bez antibakteriálních látek uvnitř drogerie bez předpisu na této internetové stránce přirozeným způsobem. Nebudete chtít navštívit lékaře a získat předpis. Místo, kde můžete odhalit ideální nabídku, požadujete, jen jsem spokojený s mírami této nabídky a navrhuji vás. Takže, když jde o schvalování léků, Podávání potravin a léčiv má jednoduchý přístup Budou drogy dostupné z výhod výhod pro velké lidi, kteří ho? Jaké jsou vedlejší účinky a kolik lidí bude ovlivněn? Pak můžete vydělávat dvě odpovědi, kteří budou mít pozitivní výhody, budou stát za běhu rizika ohrooucích účinků sunarlekarna.cz.

MŠMT ve spolupráci s Národním ústavem odborného vzdělávání připravilo v rámci programu na podporu stárnutí, vyhlášeného vládou ČR, projekt s názvem SENIOR 5. Program byl zahájen 1. dubna 2010 a ukončen 31. prosince 2010. Do projektu zapojil NUOV pouze 9 vybraných škol z jednotlivých krajů ČR.

Náš 5členný tým vytvořil v rámci tohoto projektu 1 vzdělávací program. Naši lektoři – Ing. Brigita Kubiková, Mgr. Tomáš Mierva, Mgr. Zina Dvořáková a Ing. Erika Tichá - vytvořili vzdělávací program s názvem Finanční gramotnost, určený pro věkovou kategorii 50+.

Kurz bude nabízen v rámci dalšího vzdělávání na SOŠ DCR Krnov také zájemcům z řad široké veřejnosti.

Tschechisch

Partneři naší školy

 

Hrad Bouzov
Zámek Lednice