Okresní kolo odbíjené dívek

Pořadatelem této soutěže byla SPgŠ a SZŠ Krnov a uskutečnila se v pondělí 7. 3. 2018. V letošním roce se opět, jako v posledních letech, soutěže zúčastnila čtyři velmi silná a vzácně vyrovnaná družstva. Byla to, kromě našich, také děvčata Gymnázia Krnov, SPgŠ a SZŠ Krnov a Všeobecného a sportovního gymnázia Bruntál. Hrálo se systémem každý s každým, na dva vítězné sety, každý set se hrál pouze do 15 bodů. Viděli jsme tedy 6 velmi vyrovnaných utkání.
Naše děvčata sehrála nejvyrovnanější zápas hned v úvodu s družstvem SPgš a SZŠ Krnov. První set jasně vyhrála, druhý o dva body prohrála a třetí opět pouze rozdílem dvou bodů nešťastně prohrála. Další dva zápasy pak ve dvou setech prohrála. Obě tato družstva měla v sestavě pouze závodní hráčky. V letošním roce jsme tak po dlouhé době nedosáhly na pódiové umístění. Přesto věříme, že v dalších letech nám nová sestava hráček vybojuje lepší konečné pořadí.

Naši školu reprezentovala: Eliška Šišková, Kateřina Mecová, Klaudie Kudělová, Lucie Koláčková, Nikola Zápalková, Zuzana Štiglincová, Veronika Daňková a Kateřina Strouhalová.

Všem hráčkám patří pochvala za vzornou reprezentaci školy.

Mgr. L. Velčovská
učitelka TV

 

Partneři naší školy

 

Hrad Bouzov
Zámek Lednice