Basketbal chlapců

Ve čtvrtek 3. 11. 2016 proběhlo okresní finále v basketbale chlapců středních škol. Za účasti pouze dvou středních škol z Krnova byla soutěž odehrána velice rychle. Nastoupili proti sobě chlapci pořádající školy, tedy SOŠ DCR Krnov, a chlapci místního gymnázia.
Zápas se odehrál v poklidném duchu, hrací doba byla stanovena na 4 x 6 minut. Zpočátku se na obou stranách projevovala nervozita, s přibývajícím časem začala narůstat převaha hostujícího družstva, neboť v družstvu domácích, SOŠ DCR, se jako klíčová ukázala nesehranost týmu. Hoši bojovali, ale zkušenosti hráčů soupeře byli nad jejich síly a zápas prohráli.
Umístili se na druhém místě a do krajského kola postoupilo družstvo Gymnázia Krnov.

Naši školu reprezentovali:
Koryčan Tomáš – 2. A
Illiadis Nikolas, Mayer Lukáš, Janošec Libor – všichni 1. B
Breuer Tomáš – 1. C

Mgr. Lukášová Naďa
vedoucí družstva

Partneři naší školy

 

Hrad Bouzov
Zámek Lednice