Krajské finále dívek ve volejbalu

Dne 28. 4. 2016 se v Novém Jičíně konalo krajské kolo dívek ve volejbalu. Soupeřila mezi sebou družstva Ostravy, Opavy, Nového Jičína, Karviné, Třince a Krnova. Hrálo každé družstvo s každým, takže nás čekalo pět těžkých zápasů. Měly  jsme obavy, protože v této kategorii hrála děvčata většinou třetích a čtvrtých ročníků. Naše družstvo bylo složeno  pouze z děvčat ročníků prvních a druhých, a mnoho zkušeností z krajské soutěže  nemělo. Nakonec jsme ale sehrály poměrně vyrovnané zápasy. Dvě vítězství alespoň v jednom setu nám utekly pouze o dva body.
Přestože se nám nepodařilo ani jeden ze zápasů dotáhnout do vítězného konce, zhostily jsme se reprezentace školy a okresu se ctí. Hlavně jsme také získaly další cenné zkušenosti.

A zde máme dojmy našich fanoušků:
„Studentky  prvních a druhých ročníků se dne 28. 4. 2016 zúčastnily volejbalového turnaje v Novém Jičíně. Soupeřilo mezi sebou 6 týmů, vítězů okresních kol.
Nad staršími a zkušenějšími protihráčkami se bohužel nepodařilo vyhrát ani jeden zápas. To však neznamená, že si hráčky turnaj neužily. Také měly nejlepší publikum, složené z některých studentů naší školy a pana řidiče, které hlasitě povzbuzovalo při každém zápase.

Děkujeme děvčatům za účast a reprezentaci školy.“

Školu reprezentovala:
Eliška Šišková, Kateřina Mecová, Veronika Daňková, Lucie Koláčková, Klaudie Kudělová, Tereza Hárendarčíková,Michaela Králová a Kateřina Smudalová.

Všem děvčatům byla za vzornou reprezentaci školy i města udělena pochvala pana ředitele naší školy.

Mgr. L.Velčovská, uč.TV

Partneři naší školy

 

Hrad Bouzov
Zámek Lednice