Kin-ball

Ve středu 23. 3. 2016 se uskutečnila na SŠ zemědělství a služeb ve Městě Albrechticích prezentace sportovní hry Kin-ball, což je hra s velikým nafukovacím míčem. Součástí této prezentace byl následně i malý turnaj zúčastněných základních a středních škol. Žáci se seznámili se základními pravidly a manipulací s míčem. Cílem hry je nepustit míč na zem a udržet jej nad zemí. Bojují proti sobě vždy tři tříčlenná družstva barevně odlišená. Vítězí družstvo, které za daný časový úsek získá nejvíce bodů.
Po skončení celé akce obsadila naše družstva 2. a 7. místo, když zvítězili žáci školy pořádající tuto akci a kteří tuto hru již mají nějakou dobu osvojenou a účastní se celostátních soutěží.

Za naši školu se zúčastnili:
Kudělová K., Smudalová K., Koláčková L., Slíva P. – všichni 2. A. obsadili 2. místo
Hudová M. – 3. A
Glubiš M. – 3. B
Červeňák A., Pešatová K. – oba 3. C

Mgr. Lukášová Naďa

Partneři naší školy

 

Hrad Bouzov
Zámek Lednice