Jazyk

Informační systémy

Každý člověk musí najít levné léky na problémy se spánkem v Kladno v této lékárně bez výhrad ... A získat dopravu zdarma. Nakupte, co chcete, a studujte více - je to jednoduché. Promluvte si se svým lékařem, pokud máte alergickou reakci se stanou trvalou nebo otravné: problémy s koncentrací, ospalost, závratě, rozmazané vidění, problémy se spánkem (nespavost) pocit neklidu nebo nevolnost, žaludeční nevolnost.

Ve škole využíváme tří způsobů elektronické komunikace s žáky resp. rodiči.

Škola OnLine

V tomto systému jsou zaznamenávány především údaje o žácích, jejich prospěchu a absenci.  Každý žák a rodič obdrží na začátku studia PIN pro vytvoření účtu a hesla.

Moodle

Jedná se o prostředí pro e-learningovou výuku, tzn. výuku vedenou přes internet. Žáci zde získají studijní materiály v elektronické podobě, mohou si otestovat své znalosti apod.

Každému žáku je na začátku studia vytvořena e-mailová schránka, na kterou jsou mu v době studia zasílány informace o studiu. Přihlašovací jméno je vždy ve tvaru jmeno.prijmeni@sos-dcr.cz

Tschechisch