Okresní finále ve stolním tenise

Dne 21. 10. 2015 se konalo okresní finále soutěže družstev ve stolním tenise. Soutěž organizovala SPgŠ a SZŠ Krnov. Celkem se zúčastnilo 7 družstev škol našeho okresu.
V soutěži chlapců bojovala mezi sebou tři družstva. Naši chlapci nejprve hladce porazili výběr hochů SPgŠ a SZŠ Krnov v poměru 4:0. Druhý soupeř, družstvo SPŠ OA Bruntál, byl však nad jejich síly. S jednou výhrou a jednou porážkou se tak umístili hoši naší školy na pěkném druhém místě. Naši školu reprezentovali: Glejtek Martin, Uvíra David, Moravčík Michal, Král Tomáš a Glubiš Martin.
V soutěži dívek se utkala čtyři družstva. Naše děvčata bohužel nenastoupila v plánované sestavě. Naše nejlepší hráčka Hlinková Karin onemocněla, a proto ji musela zastoupit náhradnice. Ze čtyř družstev se děvčata umístila na pěkném třetím místě. Naši školu reprezentovala Hepperová Alexandra a Kudělová Klaudie.
Doufáme, že do září příštího školního roku objevíme další stolní tenisty, kteří se prosadí v současné konkurenci. Všem našim žákům děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Mgr. Velčovská Liba
uč. TV 

Partneři naší školy

 

Hrad Bouzov
Zámek Lednice