Piškvorky 2011

V pátek 11. 11. se v Bruntále uskutečnil již 4. ročník oblastního turnaje v pIšQworkách. Turnaje se zúčastnilo 14 týmů z Bruntálu a okolí. Studenti se snažili co nejvíce zapojit své mozkové závity, aby soupeři ukázali, kdo je tady nejlepší. Duely mezi jednotlivými hráči byly někdy velice napínavé, jeden zápas se hrál dokonce 40 minut. Jiné duely byly zase otázkou pěti až deseti minut. Byli tady účastníci různých věkových kategorií. Hráčům šlo nejen o to se pobavit, ale i o postup do krajského kola.
A jak dopadli naše dva týmy? Jeden tvořen studenty ze 3.A bohužel neprošel sítí kvalifikačních utkání a nepostoupil do play-off. Tým tvořil kapitán Jakub Jakuněnko, Jan Jarouš, Karin Kopalová, Daniel Král, Zdeněk Krejčí a Bára Matějíčková.
Za to druhý tým, který tvořila kapitánka Veronika Wernerová, Martin Benisch, Michal Boček, Adam Ježek a Jakub MIchenka, všichni ze 4.C se do play-off probojoval. V semifinále neuspěli, ale náladu si spravili v boji o třetí místo, kde uspěli.
Všem reprezentantům SOŠ DCR blahopřejeme!

Mgr. Tomáš Mierva