Konverzační soutěž z ruštiny - krajské kolo

Úspěch v krajském kole Olympiády z jazyka ruského

V pondělí 27. 01. 2014 se konalo krajského kola Olympiády z jazyka ruského v Ostravě-Porubě. Soutěžilo se v několika kategoriích. Začínalo se prezentací, následovala práce s poslechovým textem, rozhovor s porotou, konverzace na téma Volný čas. Potěšilo nás, že byla k dispozici počítačová učebna, ve které jsme si mohli krátit náš volný čas. V letošním školním roce se nám podařilo obsadit skvělé 4. místo. Kristýně Kuchtové z 2.A tak můžeme poděkovat za úspěšnou reprezentaci školy a popřát jí do dalšího ročníku soutěže ještě více štěstí.
Gratulujeme.

Školní kolo

Ve čtvrtek 19. 12 2013 se konalo školní kolo Olympiády z jazyka ruského, ve které si studenti vyzkoušeli poslech autentického textu a konverzaci na téma Свободное время.
Studenti předvedli kvalitní výkony a umístili se v tomto pořadí:
1. místo …………  Darja Arnautová, 1.C
2. místo ………....  Kristýna Kuchtová, 2.A
3. místo …………. Andrea Šimaňoková, 2.B a Tomáš Mohelník, 1.C

Přejeme hodně úspěchů v dalším studiu ruštiny J

Mgr. M. Maliszewská