Okrskové kolo ve florbale - hoši

Letošní okrskové kolo ve florbale se odehrálo již tradičně na Střední škole automobilní v Krnově ve středu 20. ledna 2016. Naši Střední odbornou školu dopravy a cestovního ruchu reprezentoval tým, jehož účastníci byli studenti všech ročníků.
Jmenovitě: Martin Glubiš – 1. A, Nicolas Szotkowski a Filip Franek – 1. C, Prokop Slíva – 2. A, Aleš Vybíral – 2. B, Martin Glejtek a Daniel Res – 3. A, Marek Glubiš – 3. B, David Uvíra – 3. C, Tomáš Sobol a Michal Moravčík – 4. B.
Náš tým byl nalosován do druhé tříčlenné skupiny. V prvním zápase skupiny jsme narazili na tým Střední školy průmyslové z Krnova a hoši prohráli 1:9. V druhém zápase se utkali s favoritem na celkové vítězství, tj. gymnáziem Krnov a opět jsme prohráli v poměru 0:12. Výsledky těchto zápasů určily, že jsme nepostoupili do závěrečných bojů o postup do okresního kola.
V zápase útěchy o páté místo jsme sehráli vyrovnanou partii s hráči učiliště Praktik z Horního Benešova. Výsledek 1:1 znamenal, že letos jsme v okrskovém kole skončili na děleném pátém místě. Všem hráčům nelze vytknout snahu, přestože jsme neměli v týmu žádného aktivního hráče florbalu v porovnání s ostatními týmy turnaje.
Všem děkuji za reprezentaci Střední odborné školy dopravy a cestovního ruchu v Krnově!

Mgr. Tomáš Mierva

Partneři naší školy

 

Hrad Bouzov
Zámek Lednice