Ročník 2018/2019

Přespolní běh

V úterý 2. října se naši žáci zúčastnili okresního kola v přespolním běhu základních a středních škol. Na soutěž jsme vyrazili do městečka Břidličná. Běh se konal v biatlonovém areálu.

Magické osmičky

Tématem letošního ročníku studentské soutěže v rámci česko-německého týdne byly události posledních sta letech s osudovými osmičkovými letopočty.
Naši školu tentokrát reprezentovala čtveřice studentek z druhého ročníku: Barbora Holzmannová, Terezie Kubaláková, Kristýna Petřvalská a Eliška Plíhalová.

Fotbal chlapců

V úterý 25. září 2018 proběhlo okresní kolo ve fotbale chlapců. Organizace a pořádání tohoto turnaje se ujala naše škola. Turnaj se odehrál v areálu sportovního klubu Sokol Chomýž. Letošního ročníku se zúčastnily 4 střední školy z Krnova, vedle naší školy to byla pedagogická škola, automobilní škola a gymnázium. Družstva se utkala ve vzájemných zápasech.

Výsledky 37. ročníku Středoškolského atletického poháru 2018

Okresní soutěž v atletice proběhla 17. 9. 2018 na atletickém stadionu v Krnově. Jako každoročně soutěž organizovalo Gymnázium Krnov ve spolupráci s  SpgŠ a SZŠ Krnov.
A konečně jsme se dočkali!

Subscribe to Ročník 2018/2019