Ročník 2010/2011

Přespolní běh

Dne 5.10.2010 proběhlo ve Vrbně pod Pradědem okresní kolo v přespolním běhu. Účastnila se pětičlenní družstva středních škol. Naše škola přihlásila do soutěže jedno družstvo dívek a družstvo chlapců. Počasí závodu příliš nepřálo, v tomto horském městě nás přivítalo nevlídné počasí, chladno a mrholení po celou dobu závodu.

 

Basketbal dívky

Dne 20.10.2010 proběhla soutěž hochů a děvčata se sešla o den později, tedy 21.10.2010. Pole startujících družstev bylo početnější, než u hochů, zúčastnila se družstva pěti škol, SOŠ DCR Krnov, Gymnázium Krnov, SPgŠ a SZŠ Krnov, Gymnázium Vrbno pod Pradědem, ZŠ Smetanův okruh.
 

Basketbal chlapců

Dne 20.10.2010 se uskutečnilo okresní finále v basketbale hochů. Zúčastnit se mohli hoši narozeni v letech 1994 až 1996. Soutěže se zúčastnila 3 družstva, pořádající Gymnázium Krnov, SŠ AMP Krnov a SOŠ DCR Krnov.
 

Stolní tenis

Tato soutěž se již jako tradičně konala v tělocvičně SPgŠ a SZŠ Krnov dne 23.11.2010. Celkově se jí zúčastnilo 12 družstev škol okresu Bruntál, z toho 7 družstev bylo chlapeckých. Soutěž chlapců probíhala ve dvou vylosovaných skupinách, přičemž naši hoši měli ve skupině loňské vítěze – SPŠ Krnov, dále SŠAMP Krnov a SOŠ Bruntál.

Okresní kolo středních škol ve šplhu

ŠplhSoutěž proběhla dne 8.12.2010 v tělocvičně SPgŠ a SZŠ Krnov. Závodily základní i střední školy okresu Bruntál, každou z nich reprezentovalo 4členné družstvo.
Naši školu reprezentovali čtyři hoši: Záruba Tomáš, Burda Martin, Krejčí Zdeněk a Rozehnal Michal. Pouze Michal závodil již v loňském roce, takže další tři hoši museli teprve získat zkušenosti.

Florbal chlapců

V pondělí 29.11.2010 proběhlo okrskové kolo ve florbale žáků 8. a 9. tříd základních škol a 1. a 2. ročníků středních škol. Pro velký počet přihlášených škol z Krnova a okolí se turnaj odehrál ve dvou skupinách. Naše družstvo bojovalo v tělocvičně SŠ AMP Krnov společně se ZŠ M.Albrechtic.
 

Florbal dívek

Soutěž proběhla v tělocvičně Gymnazia Krnov dne 1.12.2010. O postup do krajského finále bojovala celkem čtyři družstva : Gymnazium Krnov A, Gymnazium Krnov B, SPgŠ a SZŠ Krnov a naše děvčata. Hned první zápas s SPgŠ a SZŠ Krnov děvčata přesvědčivě vyhrála, druhý s Gymnaziem A skončil remízou a třetí s Gymnaziem B opět jasným vítězstvím

Krnovská Regina 2010

Pátý ročník „Krnovské Reginy 2010“ se uskutečnil 8. prosince 2010 tentokrát v lehce dramatickém duchu. Soutěž zaměřená na propagaci turismu v různých regionech České republiky měla bohužel o dvě soutěžící méně, protože typické zimní počasí nedovolilo soutěžícím z Jesenicka dorazit do Krnova. Přesto se ale moderátoři, organizátoři, porota i diváci nenechali situací vyvést z míry a do soupeření ve třech disciplínách se pustili s vervou.

Olympiáda v JN

První týden po vánočních prázdninách patřil soutěži z němčiny. Studenti předvedli své znalosti při čtení s porozuměním, popisu obrázku i konverzaci na téma Evropa a já.
Nejúspěšnějším soutěžícím se stal Stanislav Hafinec z 2.A, po něm následovaly studentky Zdeňka Tomisová ze 4.C a Iva Burešová z 1.A. Všem děkujeme za aktivní přístup ke studiu německého jazyka a přejeme úspěch v okresním kole olympiády, které se uskuteční 15. 2. v DDM Méďa.

Veletr cestovního ruchu REGION TOUR v Brně

Ve čtvrtek 14. ledna 2011 byl na brněnském výstavišti slavnostně zahájen známý veletrh cestovního ruchu“REGION TOUR“ a „GO“. Tato významná, pravidelně se opakující akce, se už stala součástí vzdělávání našich studentů. Nejen, že veletrh je aktuálním zdrojem informací o trendech v tuzemském i zahraničním cestovním ruchu, ale zároveň už poněkolikáté je místem mimořádného ocenění úspěšných budoucích odborníků v cestovním ruchu.

Stránky

Subscribe to Ročník 2010/2011

Partneři naší školy

 

Hrad Bouzov
Zámek Lednice