Florbal chlapců

V pondělí 29.11.2010 proběhlo okrskové kolo ve florbale žáků 8. a 9. tříd základních škol a 1. a 2. ročníků středních škol. Pro velký počet přihlášených škol z Krnova a okolí se turnaj odehrál ve dvou skupinách. Naše družstvo bojovalo v tělocvičně SŠ AMP Krnov společně se ZŠ M.Albrechtic.
Systém hry byl následující: každý s každým 3x12 minut čistého času. V prvním utkání nastoupili hoši proti družstvu základní školy. Úvod zápasu se hochům příliš nevydařil, lehce svého soupeře podcenili a obdrželi rychlé góly. Postupně svou hru vylepšovali, ale byla znát nesehranost týmu ( na turnaji se sešli v tomto složení poprvé ). Hra se postupně vyrovnala, ale několika chybami se připravili o vítězství a závěrečným náporem soupeři podlehli. Do druhého zápasu nastoupili s odhodláním uhrát co nejlepší výsledek, což se jim nakonec nepodařilo. V první třetině byli soupeři důstojným soupeřem, ve druhé třetině jestě vzdorovali, ale poslední třetinu soupeři odevzdali a prohráli vysokým rozdílem a v konečném účtování jim patřilo 3.místo, které na postup do okresního finále nestačilo.
Družstvo reprezentovali: Stanovský Pavel 1.B, Chalupa Marek 1.B, Buranyč Jakub 1.B, Durec Jiří 1.B, Maléř Lubomír 1.C, Záruba Tomáš 1.C, Calábek Jan 1.D, Kotula Matěj 1.D, Král Daniel 2.A, Rebl Filip 2.B, Burda Martin 2.B

Mgr. Lukášová Naďa