Okresní kolo odbíjené dívek

Pořadatelem byla v letošním roce SPgŠ a SZŠ Krnov a soutěž se uskutečnila v pondělí 20. 11. 2017. Tak jako v předchozích dvou letech se soutěže zúčastnila čtyři velmi silná a vzácně vyrovnaná družstva. Byla to, kromě našich, také děvčata Gymnázia Krnov, SPgŠ a SZŠ Krnov a Všeobecného a sportovního gymnázia Bruntál. Hrálo se systémem každý s každým, na dva vítězné sety, set se však hrál pouze do 15 bodů. Viděli jsme tedy šest velmi vyrovnaných utkání.
Naše děvčata na základě losu hrála první utkání s děvčaty Gymnázia Krnov. Utkání bylo poznamenáno nesehraností a nervozitou našich hráček, a proto prohrály velmi těsně ve dvou setech. Druhý set pak již pouze rozdílem dvou bodů. Následující zápas se SPgŠ a SZŠ Krnov naše děvčata jasně ve dvou setech vyhrála, stejně jako zápas poslední se Všeobecným sportovním gymnáziem Bruntál
Celkově se děvčata umístila na 2. místě. Bohužel nám k vítězství chyběl jen krůček, možná by nám pomohlo jiné pořadí zápasů.
Naši školu reprezentovala: Eliška Šišková, Kateřina Mecová, Tamara Anguridisová, Adéla Sobková, Zuzana Štiglincová, Tereza Neckářová, Klára Chamrathová, Nikola Zápalková, Lucie Kovářová a Kateřina Strouhalová.
Všem hráčkám patří pochvala za vzornou reprezentaci školy a vybojované krásné druhé místo.

Mgr. L.Velčovská

 

Partneři naší školy

 

Hrad Bouzov
Zámek Lednice