Úspěch na veletrhu cestovního ruchu "Region Tour" v Brně

Už podruhé se nám podařilo zvítězit v prestižní soutěži PROFI GO 2017 o nejlepší turistický produkt k podpoře cestovního ruchu v daném regionu. Soutěž se konala v pátek 20. ledna 2017 v Brně, je určena studentům středních a vysokých škol zaměřených na turismus. Probíhá pravidelně jako doprovodný program veletrhů cestovního ruchu GO a REGION TOUR. Porota složená z odborníků hodnotila nápad, provedení i reálnost turistického produktu, který tříčlenný soutěžní tým prezentoval. V porotě zasedli zástupci Asociace cestovních kanceláří ČR, Czech Tourismu a pořádající agentury Efektmédia. Náš soutěžní tým zastupovali studenti třetího ročníku Adam Kachyňa, Natálie Hubená a Barbora Chadrabová. Vytvořili zájezd pro lidi na vozíčku, kteří mají velmi omezené možnosti cestování. Mezi sedmi soutěžními týmy z celé republiky  získali nejvíce bodů a první místo. Tento úspěch nás velice těší a motivuje k další práci.

Děkujeme.

Ing. Ellen Páclová