Pišqworky 2017

V pátek 10. listopadu se na Gymnáziu v Krnově uskutečnil již 10. ročník oblastního turnaje v pIšQworkách. Devatenáct týmů z Krnova a okolí se sešlo ve 4 skupinách, aby mezi sebou našli ty nejlepší pIšQworkáře.
Studenti se snažili co nejvíce zapojit své mozkové závity. Některé duely byly velice napínavé a dlouhé, jiné zase otázkou pěti minut. Hráčům nešlo jen o vítězství a ceny, ale hlavně o zábavu.
Naši školu reprezentovaly 3 týmy: Šrí Džajavardanapura Kotte ze třídy 4.A v čele s Adamem Kachyňou, Letecké bomby s kapitánem Danem Jalowiczorem z třídy 1.C a tým Skeneři s.r.o., který vedl Ondřej Kopiš také z 1.C.
Neúspěšnější z našich byl tým Skeneři s.r.o., který se 3 výhrami ve skupině postoupil do play-off mezi 8 nejlepších.
K tomuto výsledku jim gratulujeme.

Z celkového vítězství se těšili studenti z týmu No comment ... z krnovského gymnázia. Tento tým také postupuje do krajského kola v Ostravě.

Mgr. Jiří Švéda