Pišqworky 2015

V úterý 3. listopadu se na Gymnáziu v Krnově uskutečnil již 8. ročník oblastního turnaje v pIšQworkách.  80 studentů (17 týmů) se sešlo, aby mezi sebou našli ty nejlepší pIšQworkáře.
Studenti se snažili co nejvíce zapojit své mozkové závity. Některé duely byly velice napínavé a dlouhé, jiné zase otázkou pěti minut. Hráčům nešlo jen o vítězství a ceny, ale hlavně o zábavu.
Naši školu reprezentovaly 3 týmy:  Looseři  v čele s Lukášem Gajdošem a  Krypláci  s kapitánkou Natálií Březinovou (oba týmy ze 3.B). Třetí tým vytvořila třída 2.A – říkali si Košťani a vedl je Adam Kachyňa.
Neúspěšnější z našich byli Krypláci, kteří postoupili do play-off a získali sedmé místo. K tomuto výsledku jim gratulujeme.
Příští rok se na gymnázium vydáme znovu a pokusíme se náš výsledek opět vylepšit.

Mgr. Jiří Švéda