Postoupili jsme do krajského kola Ekonomické olympiády

V prosinci minulého roku proběhla na naší škole Ekonomická olympiáda. Zapojili se do ní studenti druhého a třetího ročníku. Skvělého úspěchu dosáhla studentka 3. C Denisa Mrkvová. Ta postoupila do krajského kola této olympiády. Krajské kolo se uskutečnilo ve středu 29. ledna na Obchodně podnikatelské fakultě v Karviné. Nejprve přišla na řadu registrace a poté oficiální přivítání samotným děkanem fakulty, prof. Danielem Stavárkem.  Kromě samotného testu byl připraven i doprovodný program. Studenti i pedagogové se mohli zúčastnit hned několika přednášek. Jednou z nich byla například přednáška Martina Klepka, který působí právě na Obchodně podnikatelské fakultě v Karviné. Přednáška přinášela informace z oblasti nových trendů v marketingu, konkrétně se jednalo o zaměření na emoce vs. rozum v oblasti marketingu. Dalším zajímavým bodem programu byla přednáška na téma kyberbezpečnosti v rámci používání bankovních mobilních aplikací.

Tímto gratulujeme naší studentce k postupu a děkujeme za reprezentaci naší školy!

Ing. Jitka Hanusová

odkaz TV Polar