Basketbal dívek

Den po úspěšné reprezentaci v basketbale chlapců se uskutečnila také stejná soutěž v kategorii dívek. Bohužel zájem o tuto hru je poněkud nižší, tak i počet družstev, který se sešel, tomuto stavu odpovídal. V tělocvičně pedagogické školy, kde se tento turnaj konal, se sešly dívky tří škol našeho okresu, pořádající pedagogické a zdravotnické školy, krnovského gymnázia a naší školy. Bohužel se našim dívkám nedařilo, tak jak by si přály. A když se přidaly neproměněné vyložené šance, tak se děvčata bohužel musela spokojit se třetím místem. A jak se říká, není důležité vyhrát, ale zúčastnit se. Děkujeme za reprezentaci školy.

Za školu bojovaly: Kovalová Denisa – 4. C, Klimenková Denisa, Kubesová Marie – 2. B, Papadopulosová Michaela - 2. C, Dočkálková Vendula, Havelková Laura – 3. A, Zvarková Patricia – 1. A

Mgr. Lukášová Naďa
vedoucí družstva