Středoškolský atletický pohár - krajské finále Opava

Po mnoha letech se probojovala děvčata naší školy do krajské soutěže v atletice.
Závody proběhly 2. 10. 2018 na atletickém stadionu v Opavě, bohužel za velmi nepříznivého počasí. Výkony závodnic ovlivnil nejen chlad, ale především déšť.
Krajské soutěže se zúčastnilo devět družstev škol našeho kraje. Naše děvčata obsadila v silné konkurenci velmi pěkné sedmé místo. Celkový počet bodů byl 6 919, což bylo téměř o 800 více než v kole okresním.
Nejúspěšnější atletkou sestavy naší školy byla žákyně prvního ročníku Borská Barbora, která získala pro družstvo 1 133 bodů. Její výkon na 60 m 8,89 s byl ohodnocen 595 body a stal se nejhodnotnějším výkonem. Další v pořadí pak byla Havránková Barbora ziskem 983 bodů, Repková Pavlína 905 bodů a Dočkálková Vendula 840 bodů.

Dále naši školu reprezentovala: Hrušková Klára, Ovšáková Jana, Glejtková Hana, Malá Kateřina, Procházková Kristýna, Dimitriu Elena, Štiglincová Zuzana a Borkovcová Veronika.

Věříme, že v příštím roce opět dosáhneme na postup do krajského kola.
Všem děvčatům děkujeme z vzornou reprezentaci naší školy.