Okresní kolo odbíjené dívek

Pořadatelem byla SPgŠ a SZŠ Krnov a soutěž se uskutečnila ve středu 30. 3.  2016. Protože se okresní soutěže účastnilo pět družstev, hrálo se o umístění systémem každý s každým. Vítězné družstvo muselo ve vzájemném zápase vyhrát dva vítězné sety, přičemž set byl ukončen při dosažení patnácti bodů. Nebyl nutný rozdíl bodů dvou, jak je ve volejbale obvyklé.
Naše děvčata se utkala hned v prvním zápase s velmi silným soupeřem V a SP Gymnázium Bruntál. Naše družstvo vyhrálo jasně oba sety.
Také oba další zápasy s Gymnáziem Krnov a Gymnáziem Rýmařov jsme vyhrály ve dvou setech. Pouze s děvčaty SPgŠ a SZŠ Krnov rozhodoval až set třetí, který jsme také dovedly k vítězství.
Na postup do krajského finále jsme čekaly již mnoho let a konečně se nám to podařilo. Držte nám tedy palce 28. 4. 2016, hrát budeme na Gymnáziu v Novém Jičíně.
Naši školu reprezentovala: Eliška Šišková, Kateřina Mecová, Veronika Daňková, Tereza Hárendarčíková, Michaela Králová, Klaudie Kudělová, Lucie Koláčková, Kateřina Smudalová a Patricie Schrammová. Všem hráčkám patří pochvala za vzornou reprezentaci školy.

Mgr. L.Velčovská
uč.TV

Partneři naší školy

 

Hrad Bouzov
Zámek Lednice