Podzimní prohlídka Krnova pro děti

Už po několikáté naši studenti  provázeli městem  děti základní školy. Ve čtvrtek 8. listopadu 2018 se dvě třetí třídy 2. základní školy v doprovodu mladých průvodců dozvěděly zajímavé informace z historie Krnova. Prohlídkový okruh začínal u  Švédské zdi, pokračoval do areálu bývalého zámku, poutavé historky si děti vyslechly pod podloubím a společná procházka skončila u Kostela sv. Martina. Děti nadšeně poslouchaly své průvodce a odpovídaly na jejich všetečné otázky. S vervou se také zapojily  do řešení hádanek a soutěží. Studenti  2.B si vyzkoušeli komunikaci s dětmi a práci se specifickou věkovou kategorii. Na závěr dětem předali sladkou odměnu.  Vzájemná spolupráce základních a středních škol  je velmi přínosná a vhodně doplňuje teoretické vzdělávání.

Ing. Ellen Páclová